Select Page

Drodzy Rodzice,

IX Warszawskie Dni Suzuki już za dwa dni. W związku z tym zamieszczamy garść przydatnych informacji. Szczegółowy plan zajęć wiolonczelowych ustalony zostanie przez prowadzących – panią Katarzynę Kamer oraz pana Pawła Panasiuka na miejscu, zgodnie ze stopniem zaawansowania uczestników oraz potrzebami repertuaru przygotowanego do pracy.

Rejestracja i miejsce zajęć

Rejestracja uczestników IX Warszawskich Dni Suzuki odbędzie się w godzinach 8.15 – 9.15 w Centrum Kultury w Łomiankach przy ulicy Wiejskiej 12 A (wejście od ul.Gościńcowej)

Wszystkie zajęcia wiolonczelowe (sale Y, Z) oraz wokalne (sala H) zorganizowane zostały w budynku Szkoły Podstawowej, przy ulicy Staszica 2 w Łomiankach.

Obiady 

Ze względu na ograniczoną ilość czasu proponujemy skorzystanie z oferty stołówki mieszczącej się w  Budynku ICDS położonego w odległości 10 minut spacerem od Centrum Kultury Łomianki i połączonego ze szkołą przy ul. Staszica 2. Wejście na obiady od ul. Warszawskiej. Szef kuchni zaproponował poniższe dania:

SOBOTA:

  • ZUPA OGÓRKOWA
  • PALUSZKI Z KURCZAKA + DIP CZOSNKOWY + ZIEMNIAKI + SURÓWKA COLESŁAW
  • LECZO WARZYWNE + RYŻ + SURÓWKA COLESŁAW

NIEDZIELA:

  • ZUPA POMIDOROWA
  • MAKARON Z SOSEM BOLOGNESE + SURÓWKA Z KISZONEGO OGÓRKA
  • KOTLECIKI WARZYWNE + RYŻ + SURÓWKA Z KISZONEGO OGÓRKA

Cena wszystkich propozycje dla dorosłych – 18 zł./os.

Cena wszystkich propozycje dla dzieci – 15 zł./os.

 

Ważne

Również tym roku, w celu usprawnienia wydawania posiłków, zdecydowaliśmy się na użycie kuponów obiadowych. W związku z tym uprzejmie prosimy Państwa o przygotowanie odliczonej kwoty pieniędzy (z uwzględnieniem obu dni), które będziemy zbierali podczas porannej rejestracji uczestników warsztatów. Liczymy na to, że dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy będą mieli możliwość pełnego wykorzystania przerwy w zajęciach na oddech.

 

Pulpity

Uprzejmie prosimy zaawansowanych uczestników o zabranie ze sobą pulpitów do nut. Dobrym pomysłem jest podpisanie lub oznakowanie swojego pulpitu. W emocjach nie trudno o zagubienie a nuty bez pulpitu tracą sporo ze swoich praktycznych walorów.

 

Zajęcia dodatkowe

Dzieci zapisane na zajęcia dodatkowe mają możliwość wstępu na wszystkie lekcje oznaczone jako „Zajęcia wokalne” oraz „Plastyka”. Uprzejmie prosimy jednak rodziców o wyrozumiałość i wyczucie sytuacji oraz, w razie konieczności, o danie pierwszeństwa dzieciom biorącym pełny udział w warsztatach instrumentalnych. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Maseczki

Uprzejmie prosimy rodziców o korzystanie – w miarę możliwości – z maseczek zakrywających nos i usta na terenie całego Centrum Kultury w Łomiankach.

 

Do zobaczenia niebawem!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Małgorzata Simon i Bartosz Henrych