Select Page

Drodzy Rodzice,

X Warszawskie Dni Suzuki już za dwa dni. W związku z tym zamieszczamy garść przydatnych informacji wraz ze szczegółowym planem zajęć. W chwili rejestracji każdy z uczestników otrzyma papierowy plan, który może nieco różnić się od tego który udostępniamy dzisiaj. Nawet jeśli tak się stanie, różnice nie powinny być istotne.

Miejsce zajęć

Miejsce większości zajęć X Warszawskich Dni Suzuki to tak, jak w roku ubiegłym Centrum Kultury w Łomiankach  mieszczące się przy ulicy Wiejskiej 12 A (wejście od ul. Gościńcowej),  – sale A, B, C, D, E, F, G 

Ze względu na zwiększoną liczbę grup, zdecydowaliśmy się także skorzystać z sal znajdującej się niedaleko CKŁ Szkoły Podstawowej. Jej adres to ul. Staszica 2, Łomianki – sale H (zajęcia wokalne), S (zajęcia skrzypcowe – ujęte w planie dla skrzypków), Y, Z (wszystkie zajęcia wiolonczelowe).

Obiady 

Ze względu na ograniczoną ilość czasu proponujemy skorzystanie z oferty stołówki mieszczącej się w  Budynku ICDS położonego w odległości 10 minut spacerem od Centrum Kultury Łomianki i połączonego ze szkołą przy ul. Staszica 2. Wejście na obiady od ul. Warszawskiej. Szef kuchni zaproponował poniższe dania:

SOBOTA:

– ZUPA ROSÓŁ
– PALUSZKI Z KURCZAKA + DIP CZOSNKOWY + ZIEMNIAKI + SURÓWKA COLESŁAW
– NALEŚNIKI Z SEREM + ŚMIETANA

NIEDZIELA:
– ZUPA POMIDOROWA
– MAKARON Z SOSEM BOLOGNESE + SURÓWKA Z KISZONEGO OGÓRKA
– RYŻ SMAŻONY Z WARZYWAMI + SURÓWKA Z KISZONEGO OGÓRKA

Cena wszystkich propozycje dla dorosłych – 23 zł./os.

Cena wszystkich propozycje dla dzieci – 18 zł./os.

Ważne

Również tym roku, w celu usprawnienia wydawania posiłków, zdecydowaliśmy się na użycie kuponów obiadowych. W związku z tym uprzejmie prosimy Państwa o przygotowanie odliczonej kwoty pieniędzy (z uwzględnieniem obu dni), które będziemy zbierali podczas porannej rejestracji uczestników warsztatów. Liczymy na to, że dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy będą mieli możliwość pełnego wykorzystania przerwy w zajęciach na oddech.

Pulpity

Uprzejmie prosimy uczestników grup 3 – 8 o zabranie ze sobą pulpitów do nut. Dobrym pomysłem jest podpisanie lub oznakowanie swojego pulpitu. W emocjach nie trudno o zagubienie a nuty bez pulpitu tracą sporo ze swoich praktycznych walorów.

Zajęcia dodatkowe

Dzieci zapisane na zajęcia dodatkowe mają możliwość wstępu na wszystkie lekcje oznaczone jako „Zajęcia wokalne” oraz „Plastyka”. Uprzejmie prosimy jednak rodziców o wyrozumiałość i wyczucie sytuacji oraz, w razie konieczności, o danie pierwszeństwa dzieciom biorącym pełny udział w warsztatach instrumentalnych. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Do zobaczenia niebawem!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Małgorzata Simon i Bartosz Henrych